FULLSEO İLE

GOOGLE ÜST SIRALAMALARI HAYAL DEĞİL!

Projelerinizin Google sıralamalarında üst sıralarda yer alması artık hayal değil. İç ve dış web sitesi optimizasyonuyla ilgili işlem aralığı kısa sürede mükemmel sonuçlara ulaşmanızı sağlar.
 • 4698 WEB SİTESİ AUTOSEO İLE YÜKSELTİLDİ
 • 4625 GOOGLE SIRALAMALARI GELİŞTİRİLDİ
 • 2900 KULLANICIMIZ FULLSEO KULLANIYOR
 • 35K WEB SİTE KODU
  DÜZENLENDİ
 • 458K GOOGLE’DA EN ÜST 10 ANAHTAR KELİME

FullSEO Aracını

Neden Kullanmalıyım?

Başarılı Girişimin Anahtarı

Seo uzmanlarımız ve danışmanlarımız ile birlikte veriler ve analizler doğrultusunda websitenize yönelik en doğru çalışmayı belirleyerek mantıklı ve doğru zamanlama ile başarılı bir girişim oluşturuyoruz.

Dikkat Çekici İlerleme

FullSEO çalışması ile websiteleriniz hızlı ve dikkat çekici bir şekilde yükselişe geçer. Bundan dolayı da yatırımcıların dikkatini çeker ve projeleriniz için ciddi yatırımlara sahip olabilirsiniz.

Rakiplerinizi Geride Bırakın

FullSEO çalışması rakipleriniz içinde analizleri ve doğru çalışmaları kapsar bu nedenle rakiplerinizi geride bırakmanın en etkili yöntemlerinden birisi de FullSEO çalışmasıdır.

Hızlı, Etkili ve Uzun Soluklu Etkiler

FullSEO çalışmaları ile web sitelerinizi mümkün olan en kısa sürede en ileriye taşımak için çalışmalar yapıyoruz. Etkileri uzun dönemler devam etmekte ve farkedilir bir duruma gelmektesiniz.

Analizler

Seo Ekibi & Bireysel Yönetici

 • Gelecek adımlara yönelik stratejiler oluşturmak için web sitelerinin tüm Google filtreleri için kontrolü.
 • Mümkün olan en geniş hedef kitleyi çekecek en uygun ticari içerikli anahtar kelimelerin seçimi.
 • Mümkün olan en geniş hedef kitleyi çekecek en uygun ticari içerikli anahtar kelimelerin seçimi.
 • Mümkün olan en geniş hedef kitleyi çekecek en uygun ticari içerikli anahtar kelimelerin seçimi.

Dahili Optimizasyon

SEO Ekibi ve Web Geliştiricisi

 • Yükseltilen anahtar kelime listesine uygun meta etiketlerin oluşturulması.
 • Web sitesi HTML kodlarının geliştirilmesi, gerekli etiketlerin yerleştirilmesi ve geçerli arama motorunun standartlarına uygun düzenlemelerin yapılması. Alt etiketlerinin eklenmesi ve sayfaların ağırlaşmasını önlemek için düzenlemeye izin vermeyen dış bağlantıların kapatılması.
 • SEO metinlerinin yazımı.
 • Hata 404 ve kırık linkleri kaldırma.
 • Yükseltilen sayfalara maksimum sayıda site içi link eklemek için bağlantılı web sitesi linklerinin değiştirilmesi.
 • Arama motorlarında web sitesinin doğru olarak görüntülenmesi için robots.txt ve .htaccess dosyalarını düzenleme.
 • Web sitesi sayfalarının tam olarak indekslenmesi için Site Haritası dosyasının oluşturulması.
 • Sosyal medya işaretlerinin geliştirilmesi için web sitesine sosyal medya düğmelerinin yerleştirilmesi.

Link çalışmaları

Seo Ekibi

 • Web sitesi iç linklerinin analizi. Kötü ve doğal olmayan linklerin kaldırılması. Link yerleştirme alanlarının seçimi.
 • Uygun iç linklerin oluşturulması üst sıralamalara ulaşmak için gereklidir. Sıralama yükseltme hizmetinizin etkinliğinin artırılması için konunuzla ilgili benzersiz içeriklere linkler eklenir.

Destek

Bireysel Hizmet Yöneticisi

 • Müşteri desteği. Kişisel hizmet yöneticiniz FullSEO hizmetinizin ilerlemelerini günlük olarak izler ve her değişikliği size bildirir.
 • Raporlama Merkezi Düzenli ve ayrıntılı analiz raporları sayesinde aldığınız hizmetin durumu konusunda sürekli olarak bilgilendirileceksiniz.

FullSEO

Paket Kapsamımız

FullSEO çalışmalarımızda paketimize dahil olan çalışmaların kapsamını detaylı bir şekilde açıklamak istedik. Paket kapsamımızı inceleyebilir ve hemen çalışmanızı başlatabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FullSEO İle

Neler Yapıyoruz?

Web siteniz FullSEO hizmetindeki adımlarda dahil olmak üzere tam kapsamlı bir iç optimizasyona tabi tutulur.
FTP veya CMS (İçerik Yönetim Sistemi) admin panelinize erişimin verilmesinden sonra mühendislerimiz FullSEO hizmetinizin başarısını garantilemek için web sitenizle ilgili raporlanan tüm hataları düzeltir.
FullSEO İle

Neler Yapıyoruz?

Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili web kaynaklarına doğal bağlantıların yerleştirilmesini sağlar. Yerleştirilen linkler benzersiz içeriklerle birleştirilir - bu işlem en iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlar. Webroute, çeşitli konularda faaliyet gösteren 50.000′den fazla yüksek kaliteli partner web sitesine sahiptir. Siteler, alan adı süresi ve Google Trust Rank verilerine göre dikkatli bir şekilde seçilmektedir.
FullSEO İle

Neler Yapıyoruz?

Kişisel hizmet yöneticiniz ilerlemelerinizi sürekli olarak kontrol eder ve her zaman danışmanlık hizmeti sunmaya ve sorularınızı cevaplamaya hazırdır. Ekibimizle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
FullSEO İle

Neler Yapıyoruz?

Kayıt işleminin ardından web sitemizin analiz aracı, web sitenizin web sitesi inşaası ve SEO sektörü standartlarıyla uyumlu olup olmadığı konusunda kısa bir rapor sunacak.
FullSEO İle

Neler Yapıyoruz?

Ardından, kişisel Webroute hizmet yöneticiniz ve üst düzey SEO uzmanımız birlikte çalışarak web sitenizin yapısı ve anlamsal içeriği konusunda kapsamlı semantik analizler yaparlar.
FullSEO İle

Neler Yapıyoruz?

Uzmanlarımız düzeltilebilir hataların bir listesini oluştururken SEO mühendisimiz de web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimelerin seçimini yapar.

Nasıl Başlarım?

Web sitenizi ücretsiz olarak PRO analiz sistemimize ekleyin..

Web sitenizin başarılı olmasını engelleyen nedenleri öğrenin! Hatalarınızın düzeltilmesine ve projenizin Google en üst sıralamasında yükselmesine yardımcı olalım.

AutoSEO hizmetinin ilk ayında gelecek aylardaki sonucun yaklaşık olarak %20′sini alacaksınız. Web sitenizin EN ÜST-10 sıralamasında yer alabilmesi için gereken süre genellikle 2-12 ay arasında değişebilmektedir.