MASAÜSTÜ WEB YAZILIM

PROJELERİNİZİN KOLAY YÖNETİLMESİNİ SAĞLAYIN!

Bir şirketin ürün veya hizmetlerinin kolay yönetilebilir bir şekilde olması, daha etkili ve güvenilir bir pazarlama gücü sağlar.

İş Takip

$ 499
Stoklarınızın basit bir şekilde tutulması ve tüm bu süreçlerin dijital olarak yönetilmemesi birçok hataya ve maddi kayba neden olur. Depo ve üretim sevkiyatı tamamını dijital olarak yönetebileceğiniz masaüstü ve ya web tabanlı ve esnek bir yapıya sahip depo ve üretim yönetim çözümleri sizlere sunuyoruz.

Etiket Tasarım

$ 249
Tüm etiketleriniz için hızlı ve kolay bir şekilde yazdırma programıdır. İstediğiniz ölçülerde ve sayıda dilediğiniz yazıcıyla. Excel, Access, Word, Text veri tabanlarınızdaqn içerikleri yükler ve etiket çıkışı alabilir.

Özel Yazılım

Teklif Alın
Firmaların bir çok konuda istekleri doğrultusunda özel yazılım hizmeti vermekteyiz. Web tabanlı ve Windows işletim sistemleri için farklı programların talepleriniz yönünde muadillerini işinize özgün olarak tekrardan yapıyoruz.

Özel Yazılıma

Neden İhtiyacım Var?

  • Size özel planlanır ve kodlanır
  • Size özel eğitimler hazırlanır
  • Çoklu platformlar destekler
  • Telebinize göre istatistik verir
  • Sosyal Ağlar ile entegredir

Özel Yazılım

Süreç nasıl işliyor?

01
Hedeflerin Belirlenir

Sizin ile görüşülüp hedefleriniz belirlenir önerilerde bulunulur.

02
Uygun Paket Seçilir

Platform ve uygulama kullanacı sayısı belirlenerek uygun paket seçilir.

03
Araştırma ve Senaryo

Telebinize uygun yazılımlar araştırılıp sizin talebinize göre seneryo hazırlanır.

04
Tasarım ve Özgünlük

Tasarımınız talepleriniz yönünde size özgün olarak yapılıp tarafınıza sunulur.

05
Eğitim Videoları

Talebiniz doğrultusunda programın kullanım eğitim videoları hazırlanır.

06
Teslimat

Taleplerinize göre testler sonucunda gerekli revizeler yapılır ve teslim edilir.

Özel Yazılım ile

Neler yapılabilir?

Teknolojik yazılımlar günümüzde onlarca insanın belki de yüzlerce sorununa çözüm bulmaktadır. Bu çözümler genelde mobil üzerinden halledilmeye çalışılsa da şirketlerin yüzdelik olarak hala çok yüksek bir oranı çözümlerini masaüstü yazılımlar tarafından çözülmesini istemektedir. Masaüstü yazılımlar günümüzde birçok alanda hizmet vermektedir. 

Örnek vermek gerekirse müşteri takibi, iş takibi, çalışan personel takibi, hizmet verdiği diğer platformlar ile entegre çalışabilme özellikleri gibi.

Müşteri Takibi

Masaüstü yazılımlar müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak için ciddi bir çaba ve emek sarf etmektedir. Genel olarak bakıldığında müşteri takibi kategorisi altında satış sonrası hizmet, ürün teslimatı ve sorunlara bulunan çözümler ile ilgili olmaktadır. 

Örnek vermemiz gerekirse bir müşteri ürününün teslimatının yapılıp yapılmadığı, ekiplerin adres bulma konusunda bir sorun yaşayıp yaşamadığı, müşterinin ürün ile ilgili bir sorun yaşayıp yaşamadığı yada müşteri hizmetlerini arayan eski müşterilerin şimdiye kadar firmanızdan aldığı ek hizmet ve çözümleri görüntüleme gibi onlarca konuda yardımcı olabilmektedir

  Firma Müşteri Takibi Kısmında Kullanılan Sistemlerle Neleri Kontol Edebilir?

● Yapılan yada yapılacak olan tahsilatların kontrol edilmesi ve müşteri tarafından kolayca yapılabilmesi.
● Müşterinin bilgilerini görebilme, garanti sürelerini teyit etme ve kontrol etme.
● Eski müşterilerin yanlış hatırladığı ekstra hizmetlerin verilip verilmeyeceğini kontrol etme.
● Ürünlerin beklenilen zamanda teslim edilebilmesi için gerekli planlamaları yapabilme ve teslimatı anlık olarak kontrol edebilme.
● Müşteri temsilcilerinin müşteri memnuniyetini artırmak için yaptığı çalışmalarda kullandıkları crm sistemlerini kontrol edebilme vs.

İş Takibi

Güncel masaüstü yazılımlar iş verenler tarafında da oldukça fazla güçlü çözüm önerileri sunmaktadır. Eski zamanlarda üretimde oluşan zayıflıklar, aksamalar, hatalar ve genel sorunların çözülmesi yöneticilerin kabiliyetlerine bağlıydı. Önce sorunu tespit etmeleri ve sonra çözüm için bir öneri sunmaları gerekirdi. Tabi bu arada firma sahipleri ciddi zararları karşılamak zorunda kalıyorlardı.

Fakat günümüzde stok takip sistemleri, seri üretim takip sistemleri, kargo sistemleri, personel takip sistemleri gibi sistemler sayesinde firma sahipleri oluşan sorunlara daha hızlı çözümler sunabilmekte ve aynı zaman da kendisini sürekli kontrol altında hisseden çoğu personel daha dikkatli çalışmayı tercih etmektedir. 

      Bir İşveren İş Akış Sürecinde Kullanılan Sistemlerde Neleri Kontrol Edilebilir?

1. Hammadde fiyatlarının iş veren tarafından kontrol edilebilir olması.
2. Güncel değişkenlerin anlık olarak iş veren tarafından takip edilebilir olması.
3. Yapılan iş ve işlemlerin iş veren tarafından anlık, saatlik, günlük, aylık yada yıllık olarak takip edilebilir olması.
4. Stokların takip edilebilir olması ve daha hızlı üretim planlama çalışmalarının yapılabilmesi.
5. Seri üretim otomasyonlarının daha kolay ve hatasız üretim yapabilmek için gerekli takiplerin yetkili yöneticiler tarafından izlenebiliyor olmaları.
6. Personelin doğum günü, yıllık izin, doğum izni gibi özlük bilgilerinin bulunduğu kısımları kontrol edebilme ve görüntüleyebilme vs.

Çalışan Takibi

Personel firmanın bel kemiğidir. Sorun çözen de çoğu zaman sorun çıkartan da genelde sistemsel değil de personel taraflı olmaktadır. Çalışan takip masaüstü yazılımlar sayesinde iş veren ve yönetici kadro tarafından soru ve sorunlar daha hızlı çözüme ulaşabilmek ve ekstra olarak personellerin yaşadığı sorunlar, can ve uzuv kayıpları gibi durumlar önceden fark edilip kurtarılabiliyor. 

      Genel Çalışan Takip Sistemlerinde Neler Kontrol Edilebilir?

● Hangi çalışanın gün içerisinde kaç dakika mola yaptığı.
● Personelin kendisine verilen hakları gün içerisinde ne kadar sıklıkla çiğnediği.
● Personele verilen işlerin ve beklenilen sürelerin arasında ne kadar bir fark olduğu.
● İnsani özelliklerin iş akış sürecine ne kadar etkisi olduğu (moral bozukluğu, uykusuzluk, tuvalet, acıkma vs)

Beyaz Yaka Personel Takibi

Firmalar için üretilen masaüstü yazılımlar mavi yaka için onlarca alanda çözüm sunarken beyaz yaka denilen yani yönetici kadronun evraksal ve kağıt üstü soru ve sorunlarına da onlarca çözüm sunulabilmektedir. Genel olarak bakıldığında beyaz yakada oluşan evrak gelmedi, gönderilen evrakın takip edilmemesi, imza gibi ciddi önem verilmesi gereken durumlarda oluşan sorunlar ile ilgili aklınızda olan tüm çözümleri masaüstü yazılımlara dökebilerek geliştirebileceğimizi lütfen unutmayın.

Tüm Platformlar Entegre Çalışma Süreçleri

Firmaların hemen hemen hepsi birbirinden farklı alanlara yardımcı olan sorun çözen özel yazılım sistemleri kullanmaktadır. Bu sistemler ile tüm masaüstü yazılımlar birbirlerine entegre edilebilir haldedir. Yapılacak belirli birkaç işlem sayesinde halihazırda kullandığınız ürün veya yazılım hizmetlerini yeni kullanmak istediğiniz ve farklı alanlarda çözüm üretmek istediğiniz kısımlara çözüm üretirken eş zamanlı veya entegreli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunları bizlerin iletişim kanallarına ulaşarak sorabilir ve profesyonel ekiplerimizden hızlı ve kolay bir şekilde çözüm bulmalarını sizi doğru kanala yönlendirmelerini talep edebilirsiniz.