MOBİL APLİKASYON

TÜM PLATFORMLARDA ETKİN OLUN

Web siteleri mobil uygulamalara göre artık yetersiz kalmaktadır. Bizlerde bu sorunları görüp mobil uygulama geliştirme yeteneklerimizi doğrudan artırdık.

Sipariş Takip

Mevcut kullandığınız eticaret ve ya ortak pazar ( n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol vb. ) üzerinde gelen tüm siparişlerinizi tek bir uygulama ile takip edebilirsiniz.

Sevk Takibi

Tüm kargo firmalarını tek bir uygulama ile yönetebilirsiniz. Bu uygulama ile siparişleriniz teslim edildiğinde haber alabilir teslim alanı görebilirsiniz.

Özel App

Talepleriniz doğrultusunda özel geliştirilmiş olan aplikasyon ile tüm ürün ve hizmetlerinizi daha kolay yönetilebilir hale getirebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile

Neler yapılabilir ?

Mobil Aplikasyon

Mobil hayatımıza gireli çok uzun zaman olmadı fakat teknoloji hızla ilerledi. Bu ilerlemeye yetişemeyen firmalar sektörel olarak büyük yaralar aldı aynı zaman da bu ilerlemeye hızlı bir şekilde ayak uydurabilen firmalar ise şirketlerinde büyük sıçrayışlar gerçekleştirdiler. Günümüzde İos ve android yazılımların önemi oldukça büyük. Mükemmel pazar payları ve potansiyel müşteri kitleleri bulunmakta.

Android ve İos Yazılımların Önemi 

Geleneksel reklamcılık döneminde televizyon, radyo ve gazete bulunmaktaydı. Bu platformlara yapılan yatırımlarda detaylı analizler, raporlar yada kişilere ulaşma imkanları çok kısıtlıydı. Fakat artık ios ve android yazılımlar sayesinde özellikle firmalar yaptıkları yatırımların ışığında kime, nasıl, ne zaman ve ne kadar ulaşabildiğini anlık olarak gözlemleyebiliyor. Ayrıca kullanıcılara inanılmaz fırsatları anında sunabilme, sunulan fırsatlara kişilerin verdiği tepkiler ve geri dönüşler işletme sahiplerinin çok ilgisini çektiği ve aynı zamanda karlılık oranlarını artırdığı için tercih sebepleri haline geldi.

● Mobil Aplikasyonlar sektörel olarak firmaları 1 adım öne çıkartır.
● Hemen her firmanın internet sitesi var fakat Mobil Aplikasyonları yok!
● Daha fazla bir kitleye daha hızlı ulaşabilme konusunda aplikasyonlar inanılmaz destek verirler.
● Uygulamaların ikonları telefonlarda bulunacağı için sürekli firmanız yada işiniz insanların gözüne çarpar ve akılda kalıcılık süresi doğrudan uzar.
● Kişiye özel yazılımlar, fırsatlar, teklifler bazı sistemler kullanılarak geliştirilebilir (Örneğin: Gprs sistemi kullanılarak kişilerin genel olarak yaşadıkları yerler tespit edilebilir ve o bölgelerdeki firmalar ile reklam anlaşmaları yapılabilir. Böylece televizyon, dergi, gazete gibi mecralardan katbe kat daha ucuz reklam giderleri oluşur.)

Mobilin Hayatımızdaki Önemi

Günümüzde, mobil uygulamaların kullanılabilirliği, insanların bilgi işlem yapma ve hissetme şekillerinde gözle görülür bir değişiklik üretecek şekilde artmaktadır. Birkaç yıl önce, internete erişmek, postaları kontrol etmek ve okumak için kişiler bilgisayarı kullanmak zorundaydı, ancak bugün bu durum değişti çünkü bilgisayar şimdi cep telefonlarında her yerde taşındı. Hareket halindeyken bir tren bileti aldığınızı düşünün, bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı firma sahipleri olarak sizlerinde işletmelerinizi tanıtan uygulamalar geliştirmeniz yada profesyonel hizmet verenlerden destek almanız gerekmektedir.

Biz Neden ve Nasıl Uygulama Geliştiriyoruz?

1. Şirketlerin karlılık oranlarını artırmak için uygulama geliştiriyoruz.
2. Firmaların bilinirliğinin artması için mobil uygulamalar üretiyoruz.
3. Profesyonel ekiplerimiz ve yılların verdiği tecrübeye dayanarak her ihtiyaca ve her isteğe yönelik mobil uygulamalar geliştirebiliriz.
4. Kullandığımız teknik donanımlar sayesinde geliştirdiğimiz uygulamaları gerekli onlarca testten geçiriyor ve müşteri memnuniyetini doğrudan artırıcı çalışmalar yapıyoruz .

Web Sitelerinin Yetersiz Kaldığı Alanlar

Günümüz teknolojisi oldukça ilerledi ve insanları bırakın sorunlarla yaşamayı sorunun çözülmesinde yaşanan bekleme sürelerine dahi tahammülleri kalmamış durumda. Peki ama web sitelerine olan güven hala ayakta mı ? Sitelerin sunucularından dolayı yaşanan donma, yavaş açılma, hacklenme ve daha onlarca sorun son kullanıcıları artık daha çok mobile yönlendirmiş durumda.

● Sunucu sistemlerinin yavaş olması.
● Onlarca kötü niyetli insanın web sitesi hackleme çalışmaları nedeniyle sık sık oluşan donma, kopma sorunları.
● Onlarca insanın artık web sitelerine değil mobil uygulamalara yönelmesi ve buna web camiasının çözüm bulamaması.
● Geliştirilmesi çok güç ve üst düzey maliyetlerinin olması. 
● Dışa bağımlı olan onlarca ödeme yapılması gereken sistemlerin olması (Domain, Vds, Hosting, Tema, Online sistemler ve eklentiler vs.)
● İstenilen hemen herşeyin yapılamıyor olması.
● Telefon ile olan etkileşimin insanlar tarafında web sitelerine oranla daha yüksek olması vs.

Yukarıda yazmış olduğumuz maddelemeler ve daha niceleri nedeniyle web siteleri mobil uygulamalara göre onlarca alanda artık yetersiz kalmaktadır. Bizlerde bu sorunları görüp ve farkında olan bir firma olarak mobil uygulama geliştirme yeteneklerimizi doğrudan artırdık ve bu durumu sizlere ek ücret talep etmeden hizmetleştirme kararı aldık.

Özetlemek gerekirse bizler artık mobil uygulama geliştirmede eskiye nazaran katbekat daha yetenekli ve tecrübeliyiz. Üstelik bu yeni yani ekstra yeteneklerimiz için mobil uygulama fiyatlarımızda yukarıya yönelik bir çalışma kesinlikle yapmadık. Tüm fiyat ve fiyatlandırma politikalarımızı öğrenmek için bize herhangi bir iletişim kanalımızdan ulaşabilirsiniz. 

Mobil Aplikasyon

Süreci nasıl işliyor?

01
Hedeflerin Belirlenir

Sizin ile görüşülüp hedefleriniz belirlenir önerilerde bulunulur.

02
Uygun Paket Seçilir

Platform ve uygulama detaylarınıza göre uygun paket seçilir.

03
Araştırma ve Senaryo

Telebinize uygun benzer uygulamalar araştırılıp size özel seneryo hazırlanır.

04
Tasarım ve Özgünlük

Tasarımınız talepleriniz yönünde size özgün olarak yapılıp tarafınıza sunulur.

05
Eğitim Videoları

Talebiniz doğrultusunda programın kullanım eğitim videoları hazırlanır.

06
Teslimat

Taleplerinize göre testler sonucunda gerekli revizeler yapılır ve teslim edilir.